Sephora

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Sephora

Przejdź do Sephora

Aktualne oferty od Sephora

  Rabat 15% na wszystko. Odbierz nasz kod rabatowy do Sephora

  Odbierz rabat 15% na wszystko w sklepie internetowym Sephora. Wyprubuj na przykład płynną matową pomadkę Cream Lip Stain - całe 21 kolorów! Wpisz poniższy kod rabatowy w potwierdzeniu zamówienia po pr...

  Przeczytaj więcej

Znany w całej Europie sklep online, w którym znajdziesz wielkie marki zapachowe, makijażowe, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, w sumie ponad 11 000 produktów i 180 marek on-line na Sephora.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Sephora

Przejdź do Sephora

Sephora oferuje zawsze:

 • Darmowa dostawa przy zamówieniu od 230 zł
 • Bezpłatne pakowanie prezentów
 • Gwarancja oryginalności

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sephora, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Rabat 15% na wszystko. Odbierz nasz kod rabatowy do Sephora

  Tymczasowa Kampania

  Odbierz rabat 15% na wszystko w sklepie internetowym Sephora. Wyprubuj na przykład płynną matową pomadkę Cream Lip Stain - całe 21 kolorów! Wpisz poniższy kod rabatowy w potwierdzeniu zamówienia po przejściu na stronę sklepu. Promocja obowiązuje do 31.05.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie