Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Znany w całej Europie sklep online, w którym znajdziesz wielkie marki zapachowe, makijażowe, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, w sumie ponad 11 000 produktów i 180 marek on-line na Sephora.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.4% zwrotu za zakup w Sephora

Sephora oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa przy zamówieniu od 230 zł.
  • Bezpłatne pakowanie prezentów.
  • Gwarancja oryginalności.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sephora, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Rabat 10%!

Rabat 10%!

Tymczasowa Kampania

Rabat 10% na Twoje zakupy! Sprawdź szczegóły.

Twój kod rabatowy:
Rabat 15%!

Rabat 15%!

Tymczasowa Kampania

Rabat 15% na zakupy powyżej 220 zł! Sprawdź szczegóły.

Twój kod rabatowy: