Sephora

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Sephora

Przejdź do Sephora

Aktualne oferty od Sephora

  20% rabatu w Sephora!

  20% rabatu na produkty do konturowania, róże i rozświetlacze! Promocja nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi, a także nie dotyczy zakupu marek: Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, K...

  Przeczytaj więcej

Znany w całej Europie sklep online, w którym znajdziesz wielkie marki zapachowe, makijażowe, kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, w sumie ponad 11 000 produktów i 180 marek on-line na Sephora.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Sephora

Przejdź do Sephora

Sephora oferuje zawsze:

 • Darmowa dostawa przy zamówieniu od 230 zł.
 • Bezpłatne pakowanie prezentów.
 • Gwarancja oryginalności.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Sephora, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • 20% rabatu w Sephora!

  Tymczasowa Kampania

  20% rabatu na produkty do konturowania, róże i rozświetlacze! Promocja nie łączy się z innymi promocjami i kodami rabatowymi, a także nie dotyczy zakupu marek: Fenty Beauty, Anastasia Beverly Hills, Kat von D, Huda Beauty, Zoeva, Sephora Collection.

Więcej sklepów z kategorii Uroda i Zdrowie