Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Shein

Zyskaj aż do 7,5% cashback za zakupy w Shein

Cashback nie jest naliczany za zakupy w aplikacji SHEIN

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
SHEIN to globalny detalista internetowy zajmujący się modą i stylem życia, którego celem jest udostępnienie piękna mody wszystkim. Wykorzystujemy technologię produkcji na żądanie, aby połączyć dostawców z naszym sprawnym łańcuchem dostaw, ograniczając straty magazynowe i umożliwiając nam dostarczanie klientom na całym świecie różnorodnych produktów w przystępnych cenach. Z naszych biur na całym świecie docieramy do klientów w ponad 150 krajach Wierzymy, że piękno mody powinno być dostępne dla każdego, a nie tylko dla nielicznych uprzywilejowanych. Kiedy firma powstała w 2012 roku, zauważyliśmy, że firmy odzieżowe muszą wybierać między oferowaniem możliwości wyboru a ograniczaniem zapasów i odpadów. Postanowiliśmy więc to zmienić, przewodząc rozwojowi alternatywnych procesów i technologii, które mają wprowadzić modę w przyszłość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Shein oferuje zawsze:

  • Bezpłatny zwrot w ciągu 45 dni
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 39 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Shein, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.