Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SilverBeads

Zyskaj 5% cashback za zakupy w SilverBeads

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
SilverBeads to rodzinny biznes internetowy który prowadzimy już od ponad 10 lat. Zajmujemy się sprzedażą srebrnej biżuterii. Sklep SilverBeads to sklep internetowy i biżuterią dla Pań wykonaną ze srebra. Bazą nasze działalności są charmsy czyli koraliki lub zawieszki do bransoletek modułowych. Nasze charmsy są wykonane ze srebra próby 925 i pasują do bransoletek takich znanych marek jak Pandora, Apart, Yes i Kruk oraz oczywiście do tych oferowanych przez nas. Uzupełnieniem oferty są również kolczyki, naszyjniki i klasyczne bransoletki również wykonane ze srebra. Od niedawna w naszej ofercie pojawiła się również srebrna biżuteria z Moissanitem którego blask może przyćmić nawet diamenty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SilverBeads oferuje zawsze:

  • Niepowtarzalne bransoletki z charmsami

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w SilverBeads, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.