Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Simple to jedna z najbardziej uznanych marek w segmencie ekskluzywnej odzieży. Kolekcje Simple charakteryzuje zawsze ciekawy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Styl marki obecnej na rynku już od 1993 roku określa się jako minimalistyczny, nowoczesny i kreatywny.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.4% zwrotu za zakup w Simple Creative Products

Poziomy zwrotu

Ogólne 3.4%
Pozostałe kategorie 2.4%

Wszystkie poziomy zwrotów

Simple Creative Products oferuje zawsze:

  • Ekskluzywna odzież i akcesoria.
  • Możliwość dostawy gratis.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 50 dni

Po dokonaniu zakupu w Simple Creative Products, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Simple Creative Products

Simple Creative Products oferuje zwrot aż do 3.4%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ogólne 3.4%
Pozostałe kategorie 2.4%