Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Smyk.com

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Smyk.com

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

SMYK jest kultową marką produktów dla dzieci.

Oferuje szeroki wybór artykułów dla dzieci w wieku 0-14 lat w tym zabawki, artykuły szkolne, książki, multimedia, akcesoria dla niemowląt oraz odzież i obuwie.

Smyk pamięta również o rodzicach, oferując szeroki wybór artykułów do domu i ogrodu, oraz butów dla dorosłych.

Mama znajdzie tu modę ciążową i wszystko co niezbędne dla kobiety i dziecka w czasie i po narodzinach, jak na przykład poduszki i akcesoria dla mam karmiących piersią. A nawet biżuterie, zegarki, galanterię i dodatki.

Grupa SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami – przede wszystkim „COOL CLUB” i „SMIKI”.

Które są dostępne w 178 sklepach stacjonarnych naszych partnerów handlowych w 14 krajach Europy i Azji.

Dzięki jednemu aktywującego zwrot kliknięciu więcej na Refunder, dodatkowo odbierzesz część zwrotu za zakupy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Smyk.com oferuje zawsze:

  • Program SMYK & spółka-Kupuje w sklepach SMYK- zbierasz wirtualne puzzle - wymieniasz Puzzle na bony zakupowe.
  • Towar zakupiony w sklepie smyk.com możesz zwrócić w okresie 30 dni.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder lub karty dostępnej w programie lojalnościowym sklepu, nie będziemy mogli zagwarantować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy również nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 70 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 52 dni

Po dokonaniu zakupu w Smyk.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.