Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep Smyk.com oferuje szeroki wybór artykułów dla dzieci w wieku 0-14 lat w tym zabawki, artykuły szkolne, książki, multimedia, akcesoria dla niemowląt oraz odzież i obuwie. Smyk.com posiada marki własne, w tym COOL CLUB (ubrania i buty), a także SMIKI i Value Toys (zabawki). Znajdziesz tutaj również kolekcje odzieży ciążowej dla kobiet, które chcą czuć się modnie w tym wyjątkowym okresie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Smyk.com

Uzyskaj 1.5% zwrotu za zakup w Smyk.com

Smyk.com oferuje zawsze:

  • Artykuły dla dzieci, niemowląt i mam.
  • Zabawki, ubrania, gry i książki.

Ważne informacje

UWAGA: Transakcje zliczane są według kwoty netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy i innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi z Refunder lub karty dostępnej w programie lojalnościowym sklepu, nie będziemy mogli zagwarantować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy również nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Smyk.com, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks i Ubrania i Akcesoria