Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Songea

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Songea

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Dodaj blasku swojej garderobie! Sprawdź ofertę sklepu jubilerskiego Songea!

Songea - dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowe, piękne dodatki

Songea to nie tylko sklep jubilerski - to jedyna w swoim rodzaju biżuteria, w skład której wchodzą kamienie naturalne sprowadzane z różnych zakątków świata. Biżuteria Songea to wspaniały prezent dla bliskiej osoby, który może okazać się pamiątką na całe życie. Songea stawia na naturalność kamienia, dlatego każdy z modeli jest niepowtarzalny.

Polecane produkty w sklepie jubilerskim songea.pl

W sklepie internetowym Songea można znaleźć ponad 6 tysięcy sztuk biżuterii importowanej z całego świata. Właściciele marki przykładają mnóstwo uwagi do jakości wszystkich produktów, dlatego w ofercie znajdziesz egzemplarze wraz z certyfikatami autentyczności. Oprócz złotej i srebrnej biżuterii Songea oferuje także bogaty wybór kolczyków, pierścionków czy naszyjników z kamieniami szlachetnymi. Diamenty, topazy, szafiry, a może agaty. Sama sprawdź, jaka biżuteria i z którym kamieniem, pasuje do Ciebie najlepiej!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Songea oferuje zawsze:

  • Wyjątkową biżuteria z kamieniami szlachetnymi

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 70 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 43 dni

Po dokonaniu zakupu w Songea, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.