Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Strawberry

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Strawberry

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Strawberry Hotels Strawberry to portal oferujący szeroką gamę hoteli, spotkań, restauracji i spa, zapewniający naszym członkom wspaniałe korzyści i nagrody. Dysponując ponad 225 hotelami w całej Skandynawii, oferujemy marki hotelowe, takie jak Comfort Hotel®, Quality Hotel™, Clarion Hotel® i Clarion Collection® Hotel, a ponadto ponad 40 niezależnych hoteli. Dzięki naszej aplikacji i stronie internetowej jako członek uzyskasz dostęp do naszego wszechświata doświadczeń, dzięki naszej obietnicy uczynienia życia przyjemniejszym, znaczącym i ekscytującym

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Strawberry oferuje zawsze:

  • Truskawka to nie byle jaka firma!
  • Jesteśmy buntownikiem branży hotelarskiej
  • Buntownikiem o ciepłym sercu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni od wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Strawberry, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.