Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sun&Snow

Zyskaj 4,3% cashback za zakupy w Sun&Snow

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W pełni wyposażone i eleganckie apartamenty w Polsce, do wynajmu na wakacje, długi weekend czy też wyjazd służbowy. Sun&Snow; jest największą firmą w Polsce, oferującą wynajem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych i miastach. Wśród 1000 apartamentów znajdziesz miejsca położone w wyjątkowych lokalizacjach, blisko natury lub po prostu w sąsiedztwie atrakcji turystycznych lub centrum miasta i biznesu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sun&Snow oferuje zawsze:

  • Najpiękniejsze apartamenty na wynajem, w najlepszych lokalizacjach

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje apartamentów ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 42 dni

Po dokonaniu zakupu w Sun&Snow, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.