Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Supergrosz

Zyskaj 3,25% cashback za zakupy w Supergrosz

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nowy klient (nowy klient to osoba, która nie występuje w bazie SuperGrosz.pl) zawrze umowę o pożyczkę i nie odstąpi od niej w ciągu 14 dni od jej przyznania. Oraz zostanie rozpatrzony pozytywnie wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
SuperGrosz to bezpieczna pożyczka ratalna, którą można uzyskać, wypełniając wniosek online. W serwisie pożyczkodawcy wszystkie koszty i opłaty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Pożyczka do 15000 zł do spłaty nawet w 48 wygodnych ratach!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkami, że nastąpi pozytywna weryfikacja danych nowego klienta* za pomocą: a) logowania do rachunku bankowego klienta, na który ma zostać przelana kwota pożyczki z użyciem aplikacji GroszConnect lub b) dokonania z rachunku bankowego klienta jednorazowego przelewu w kwocie 1 zł tytułem opłaty rejestracyjnej lub c) wybrania sposobu wypłaty kwoty pożyczki ratalnej w gotówce na podstawie czeku Giro. *nowy klient to osoba, która nie występuje w bazie SuperGrosz.pl Oraz zostanie rozpatrzony pozytywnie wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 33 dni

Po dokonaniu zakupu w Supergrosz, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.