Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Świat Książki

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Świat Książki

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO ŚWIATA KSIĄŻKI I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Bo każdy ma inne marzenia… Karta Podarunkowa Księgarnie Świat Książki i swiatksiazki.pl: Idealny prezent na każdą okazję! Wręczając kartę podarunkową, mamy pewność, że osoba obdarowana sama zdecyduje, na jakie zakupy ją przeznaczy. Karta jest ważna przez rok od doładowania. W tym czasie można posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niej limitu. Bezpieczne zakupy! Karta podarunkowa zastępuje gotówkę i dlatego jest najbezpieczniejszym środkiem płatniczym. To dobry pomysł na upominek lub nagrodę – dla pracowników i klientów. Dla każdego! Kupując teraz kartę dla swoich bliskich, wspierasz polską sieć księgarń. Wartość zwrotu naliczana jest od kwoty brutto zakupu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Świat Książki oferuje zawsze:

  • Dostawa 0 zł do sieci księgarń
  • Bezpłatna wysyłka powyżej 99 zł
  • Zapowiedzi i nowości w supercenach

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Karta jest ważna przez rok od doładowania
- Kartą można posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania przypisanego do niej limitu.

PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Świat Książki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.