Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Swimaholic

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Swimaholic

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Swimaholic to specjalista pływania, który działa na rynku czeskim i słowackim od 2008 roku i od długiego czasu dysponuje najszerszą ofertą produktów i marek. Staramy się przedstawiać pływanie jako ciekawy sport, w który może uprawiać każdy, dzielimy się fachową wiedzą, wskazówkami i radami, jak zacząć pływać. Prowadzimy naszego bloga, na którym piszemy zarówno recenzje produktów, jak i skupiamy się na informacjach pływackich i treningowych. Sprzedajemy największe na świecie marki pływackie takie jak Speedo, Arena, Mad Wave, Funkita, Funky Trunks czy Tyr, ale zajmujemy się także rozwojem produktów i budowaniem własnej marki Swimaholic.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Swimaholic oferuje zawsze:

  • Wymiana lub zwrot do 30 dni. Kupuj bez pośpiechu
  • Największy asortyment pływacki. Raj dla każdego pływaka

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Swimaholic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.