Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Tenergy

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Tenergy

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Tenergy to amerykańska marka, która powstała w 2004 roku w Kalifornii. Dostarczamy rozwiązania akumulatorowe dla domu i firmy. Od tego czasu nasza linia produktów rozszerzyła się, począwszy od akumulatorów i ładowarek, aż po marketing elektroniki domowej. Te dwie odrębne linie produktów należą do naszej linii Power lub Life. Tenergy Power to nasza linia akumulatorów i ładowarek, w ramach której sprzedajemy produkty zapewniające rozwiązania energetyczne dla przeciętnych konsumentów do zastosowań lotniczych. Naszą markę zbudowaliśmy dzięki bateriom, ponieważ zrozumieliśmy, że aby świat mógł się poruszać, musimy zapewnić iskrę. Dlatego postanowiliśmy zasilić Twój dom, hobby RC, broń Airsoft AEG, urządzenia przemysłowe i medyczne za pomocą baterii jednorazowych i akumulatorów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Tenergy oferuje zawsze:

  • Pełną Gamę Produktów
  • Najwyższa Wartość

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Tenergy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.