Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

The Noun Project

Zyskaj aż do 25% cashback za zakupy w The Noun Project

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Noun Project to uznana na całym świecie i uwielbiana marka, obsługująca ponad 10 milionów klientów ze środowisk kreatywnych, biznesowych i edukacyjnych. W naszej ofercie znajdują się dwa uzupełniające się produkty wspierające proces twórczy: Noun Project to najbardziej zróżnicowana i obszerna kolekcja ikon i zdjęć związanych z misją w Internecie. Uruchomiona w 2011 roku nasza platforma jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych zasobów ikon i zdjęć, obsługującym każdego roku miliony użytkowników. Zapewniamy ponad 5 milionów unikalnych ikon i różnorodnych zdjęć, opracowanych przez społeczność twórców z ponad 135 krajów. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do treści za darmo lub zapłacić subskrypcję, aby cieszyć się dodatkowymi korzyściami, takimi jak nieograniczone, bezpłatne pobieranie i dostosowywanie. Interfejs API Noun Project jest dostawcą ikon nr 1 w Internecie, obsługującym platformy takie jak Adobe, Mural, Squarespace, Typeform, Wix, Zazzle i inne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

The Noun Project oferuje zawsze:

  • Najbardziej wszechstronną kolekcje ikon na świecie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w The Noun Project, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.