Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Torebki skórzane

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Torebki skórzane

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

W sklepie torebki-skorzane.pl znajdują się setki rozmaitych modeli torebek ze skóry.

Torebko-plecaków, torebek na ramię, toreb typu shopper bag, listonoszek, torebek do ręki, a także wiele innych fasonów skórzanych torebek.

Można znaleźć je w różnych kolorach, ale i kształtach. Co więcej, wśród oferty można znaleźć torebki pochodzące od polskich producentów.

Dzięki temu ma się pewność co do kraju, w którym została uszyta torebka, a także można wesprzeć rodzime marki.

Sklep torebki-skorzane.pl oferuje również torebki z eco skóry. Firma ceni sobie wybory Klientek i Klientów, dlatego wychodzimy im naprzeciw.

Wybór torebek eco jest niemal tak duży, jak tych z naturalnej skóry.

Pośród asortymentu sklepu z torebkami online znaleźć można takich producentów jak JUICE, Rovicki, Patrizia Piu, Voyager, Hill Burry, Pierre Cardin czy Beltimore.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Torebki skórzane oferuje zawsze:

  • Nie przekreślamy cen! Po prostu mamy najniższe!
  • DARMOWA DOSTAWA od 40,00 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 39 dni

Po dokonaniu zakupu w Torebki skórzane, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.