Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

tyletegotu

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w tyletegotu

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep tyletegotu.pl powstał w 2021 roku, jednak marka jest rozwijana już od 2016 roku, a nasze doświadczenie budujemy od 2010 roku. Jesteśmy Polską firmą, większość oferowanych produktów jest również od Polskich przedsiębiorców. Cechuje nas ponadprzeciętne zaangażowanie, determinacja i prokliencka postawa. Oferujemy wyjątkowe produkty do domu, biura i ogrodu, które nie tylko spełniają praktyczne potrzeby, ale także dodają charakteru otoczeniu. Nasze produkty nie tylko ułatwią codzienne życie, ale także wniosą do niego nutę estetyki. Z naszymi produktami dom stanie się nie tylko miejscem funkcjonalnym, ale również pełnym stylu i elegancji. Kup wszystkie niezbędne meble i akcesoria w jednym miejscu. Skorzystaj z darmowej dostawy na tyletegotu.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

tyletegotu oferuje zawsze:

  • 50 zł na pierwsze zakupy

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w tyletegotu, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.