Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Uber x Uber Eats - Gift Card

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Uber x Uber Eats - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO UBER X UBER EATS I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Zamów swoje ulubione jedzenie z dostawą pod drzwi. Oferuj przejazdy z Uberem osobom, na których Ci zależy, lub dodaj środki do swojego konta Uber. Dzięki aplikacjom Uber i Uber Eats w ciągu kilku minut znajdziesz niezawodnych kierowców oraz setki ulubionych lokalnych restauracji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uber x Uber Eats - Gift Card oferuje zawsze:

  • Bezpieczne odbiory przez całą dobę
  • Możliwość zamawiania dań z setek lokalnych restauracji
  • Wysoka jakość potwierdzona pozytywnymi ocenami

Ważne informacje

- Karta podarunkowa traci ważność po 1 roku od daty zakupu - Karta podarunkowa nie podlega zwrotowi pieniędzy - W celu skorzystania z karty podarunkowej w aplikacji Uber lub Uber Eats może być konieczne dodanie innej formy płatności. JAK WYKORZYSTAĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ: 1. Na koncie otwórz menu i wybierz „Portfel”. 2. Wybierz przycisk „+ Dodaj środki” na karcie Uber Cash. 3. Dotknij przycisku „Zrealizuj” w sekcji „Karty podarunkowe”. 4. Wpisz kod podarunkowy.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Uber x Uber Eats - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.