Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ubierz Swoje Ściany

Zyskaj 1,2% cashback za zakupy w Ubierz Swoje Ściany

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep internetowy Ubierz Swoje Ściany to powiew świeżości we współczesnym dekorowaniu wnętrz. Znajdziesz tu jedyne w swoim rodzaju produkty. Sklep tworzy designerskie plakaty w ramach, obrazy, tapety na ścianę, naklejki oraz tablice kredowe. Produkty to prawdziwe źródła inspiracji i motywacji. 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło na dopracowanie jakości produktów pod każdym względem. Unikaj nudnych rozwiązań we wnętrzach! Nie bój się eksperymentować!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ubierz Swoje Ściany oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór modnych dekoracji ściennych.
  • Obrazy na płótnie, plakaty z możliwością oprawy w ramę, fototapety oraz naklejki.
  • Skandynawskie dodatki i plakaty motywacyjne.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 65 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 43 dni

Po dokonaniu zakupu w Ubierz Swoje Ściany, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.