Vacanceselect

Uzyskaj 52.50 zł zwrotu za zakup w Vacanceselect

Przejdź do Vacanceselect

Vacanceselect

Vacanceselect jest to firma oferująca tysiące miejsc campingowych w całej Europie. Dzięki możliwości skorzystania ze zwrotu kosztów poprzez Refunder, każdy może cieszyć się tańszymi wakacjami w swoim ulubionym miejscu. Dostępne jest wiele europejskich państw - Włochy, Chorwacja, Niemcy, Holandia czy Węgry.

Poznaj ofertę miejsc campingowych w Europie

Firma Vacanceselect specjalizuję się w ofertach wyjazdów na pola campingowe w Europie. Dla każdego znajdzie się dobre miejsce do spędzenia wakacji - pola campingowe nad jeziorem, nad morzem czy w górach. Piaszczyste plaże, piękne widoki dzięki temu twoje wakacje będą ekscytujące i relaksujące. Firma oferuję miejsca campingowe w 15 najbardziej popularnych państwach europejskich. Wyróżniającym się produktem tej firmy jest z pewnością glamping, czyli camping wśród przyrody, pod namiotem ale połączony z luksusem i wygodą. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu każdy może być spokojny o profesjonalizm oferowanych wyjazdów. Ponadto oferta poszerzana jest każdego dnia, za każdym razem proponując najpiękniejsze miejsca w całej Europie.

Miejsca campingowe od Vacanceselect w całej Europie

Vacanceselect jest jedną z głównych firm oferujących miejsca campingowe w Europie. Na stronie każdy może zaplanować urlop dla całej rodziny wybierając spośród 15 najwspanialszych miejscowości w Europie. Do dyspozycji klientów jest camping w Chorwacji, Holandii, Francji czy we Włoszech. Ponadto firma specjalizuje się w Glampingu - ostatnio modnym sposobie wypoczynku. Jest to opcja dla osób, które chcą spędzić czas pośród przyrody ale przy okazji w luksusowych warunkach (np. z toaletą i wygodnym łóżkiem. Wakacje z Vacanceselect będą z pewnością wygodne, relaksujące i spędzone w najlepszym towarzystwie. Dostępne są również oferty last minute, których cena może być tańsza nawet o 40%. Dla najbardziej wymagających istnieje opcja wybrania 5-gwiazdkowego campingu.

Zaplanuj podróż camping w górach z Vacanceselect

Dzięki Vacanceselect każdy ma możliwość wybrania się w piękne, malownicze góry. Campingi w górach są bardzo popularną formą wypoczynku, zapewniającą ciągły kontakt z przyrodą oraz świetną zabawę. Niezależnie od pory roku, spędzanie czasu w takiej przepięknej scenerii jest z pewnością ekscytującym przeżyciem. W ofercie firmy dostępne są wyjazdy na campingi w austryjackich czy szwajcarskich górach. Podróże kolejkami górskimi, wędrowanie po górach jak również podziwianie krystalicznie czystych jezior to wszystko z pewnością czeka Cię na takim wyjeździe. A jeśli wolisz spędzić swoje wakacje nad morzem, czy po prostu w innym miejscu - nic straconego. W ofercie każdy znajdzie dla siebie najlepszą propozycję.

Odbierz atrakcyjny cashback za zakupy na Vacanceselect od Refunder

Poprzez zakupy przez Refunder, każdy może zyskać cashback w danym sklepie. Rób zakupy w 586 znanych i zaufanych sklepach dostępnych na Refunder. Każdy może otrzymać zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Jest to wspaniała opcja dla osób, które chcą zaoszczędzić na przyjemnościach. Gdy rozpoczyna się obniżka cen, każdy chciałby móc wydać trochę więcej na zakupy, dlatego Refunder oferuję zwrot kosztów nawet w przypadku przecen.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 52.50 zł zwrotu za zakup w Vacanceselect

Przejdź do Vacanceselect

Vacanceselect oferuje zawsze:

  • Miejsca campingowe w Europie.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje. Czas do wypłaty liczony jest od dnia, w którym rezerwacja została opłacona i wykorzystana.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni od czasu opłacenia i wykorzystania rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Vacanceselect, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Podróże