Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VeloKonto

Zyskaj 65 zł cashback za zakupy w VeloKonto

Cashback zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie nastąpi uruchomienie rachunku oraz użytkownik spełnił poniższe warunki: - założył VeloKonta oraz VeloSkarbonka w tej samej relacji właścicielskiej, - wyraził wszystkie zgody marketingowe, - posiada dostęp do bankowości zdalnej (bankowość mobilna lub internetowa), - jest nowym klientem (nie miał ROR ani KO od 31.12.2022r.), - konto zostało założone w danym miesiącu rozliczeniowym i jest aktywne do momentu otrzymania raportu rozliczeniowego. Jeśli, któryś z powyższych warunków nie zostanie spełniony, cashback zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Otwórz VeloKonto i złap do 600 zł w postaci 10% zwrotu za zakupy kartą, telefonem lub Blikiem przez 180 dni promocji! 0 zł za prowadzenie VeloKonta, bez warunkó

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VeloKonto oferuje zawsze:

  • 0 zł za prowadzenie VeloKonta, bez warunków

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w VeloKonto, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.