Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VOX

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w VOX

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
VOX jest polską marką, która od 1989 roku pomaga tworzyć osobiste wnętrza. Dzięki ich produktom, platformie do projektowania wnętrz i doradcom w salonach, każdy może wykreować swój wymarzony dom. A w takim domu zaczyna się wszystko, co ważne: poczucie własnej wartości, szczęście i wolność. VOX wierzy, że we wnętrzach liczą się potrzeby i styl życia domowników. Podążając za nimi, razem z najlepszymi polskimi projektantami tworzą wszystko, co niezbędne do urządzenia wymarzonego domu. To oryginalne, funkcjonalne i stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje podłóg, drzwi, ścian dekoracyjnych, mebli i dodatków. Stawiają na jakość i trwałość tworzonych przez nich kolekcji, abyście mogli cieszyć się nimi jak najdłużej. W VOX najważniejszym produktem jest kompletne, odpowiadające na indywidualne potrzeby wnętrze lub dom. Są marką, która tworzy odpowiedzialnie. Dbają o to, aby ich produkty były wykonane z wysokiej jakości, długowiecznych i certyfikowanych materiałów. Dotyczy to ichj własnej produkcji i partnerów biznesowych. Ograniczają też odpady, a ich produkty są projektowane tak, aby służyły jak najdłużej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VOX oferuje zawsze:

  • Darmowy projekt i kosztorys
  • Gotowe projekty wnętrz

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w VOX, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.