Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

We Are Knitters

Zyskaj 4,6% cashback za zakupy w We Are Knitters

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
WE ARE KNITTERS to hiszpańska firma, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby samemu uszyć sobie całą garderobę.

Dlaczego miałbyś chcieć robić na drutach sweter, skoro równie łatwo możesz wybrać jeden ze sklepu? Mamy mnóstwo odpowiedzi. Przykład: jeśli wszystko, co robisz podczas codziennych dojazdów do pracy, to przeglądanie Facebooka i bycie torturowanym przez kolejne zdjęcia z wakacji Twoich znajomych, powinieneś spróbować robić na drutach. Jeśli potrzebujesz odpoczynku od malucha kaszlącego obok ciebie w poczekalni u lekarza, powinieneś spróbować robić na drutach. Jeśli kiedykolwiek chciałeś sprawić wrażenie bycia "zajętym", aby uniknąć niezręcznych rozmów rodzinnych lub jeśli kiedykolwiek poczułeś potrzebę osiągnięcia czegoś namacalnego własnymi rękami, powinieneś spróbować robić na drutach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

We Are Knitters oferuje zawsze:

  • Włóczki i zestawy do robienia na drutach
  • 14 dniowy zwrot towaru
  • Dostawa w 7-8 dni

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w We Are Knitters, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.