WĘC

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w WĘC

Przejdź do WĘC

WĘC

WĘC to polska firma jubilerska z wieloletnimi tradycjami, w ofercie której znaleźć można bransoletki, naszyjniki i pierścionki ze złota, srebra oraz tytanu, ale także obrączki ślubne, biżuterię z brylantami i pierścionki zaręczynowe. Połącz promocje i akcje specjalne z cashbackiem od Refunder, a okaże się, że Ciebie też stać na brylanty!

Wyjątkowe projekty w rękach wyjątkowych ludzi

WĘC to tradycyjny, rodzinny zakład jubilerski, który przykłada największą wagę do jakości swoich wyrobów. Każdy pierścionek, medalik czy łańcuszek zostały starannie zaprojektowane i wykonane tak, by były wyjątkowe i niepowtarzalne. Pasja do złotnictwa i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że każdy wyrób ma w sobie coś niezwykłego i przykuwającego uwagę. W ofercie zakładu jubilerskiego znaleźć można także niesamowite pierścionki ślubne i zaręczynowe, które będą budzić podziw najbliższych, a także zazdrość bardziej zawistnych koleżanek. Pracownicy tego zakładu jubilerskiego przykładają olbrzymią wagę do satysfakcji swoich klientów, a ułatwia im to ich wielka pasja do jubilerstwa. Zaufaj tym, którzy lubią to, co robią i robią to dobrze. Zafunduj sobie, bądź swoim bliskim odrobinę szczęścia.

Biżuteria z diamentami firmy WĘC

Najpopularniejszymi w ofercie zakładu jubilerskiego i sklepu WĘC jest biżuteria z diamentami. Wyroby jubilerskie zawierające ten najbardziej szlachetny kamień wyróżnia wysoka precyzja i jakość wykonania, a także zróżnicowane wzornictwo. Wybierać można spośród wielu rodzajów i stylów biżuterii. Szczególnie doceniane są pierścionki z brylantami jako najczęściej wybierana biżuteria dla zakochanych. Chyba każda kobieta marzy o tym, by otrzymać od swojego narzeczonego jedyny w swoim rodzaju pierścionek zaręczynowy. Jubiler WĘC oferuje także wysokiej jakości obrączki ślubne w nowoczesnej bądź tradycyjnej stylistyce, jednak zawsze wykonane ze szlachetnych materiałów najwyższej jakości. Diamenty i inne kamienie szlachetne znaleźć można także w bransoletkach, kolczykach, czy wisiorkach firmy WĘC, które stanowić mogą nietuzinkowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Jubiler WĘC oferuje biżuterie z licznymi kamieniami szlachetnymi

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi zawsze będzie świadczyła o wyjątkowości jej posiadacza. Pasja i wieloletnia tradycja będąca podstawą wszystkich wyrobów jubilerskich firmy pozwoliła na uszczęśliwienie wielu klientów. Dowodem wysokiej jakości i profesjonalizmu oferowanego przez ten zakład jubilerski jest to, że wielu, którzy raz wybrali biżuterie WĘC, często wraca w przypadku kolejnych zakupów. W ofercie sklepu znaleźć można pięknie wykonane ze złota, srebra bądź tytanu wyroby biżuteryjne. Wiele z nich zawiera w sobie precyzyjnie oszlifowane kamienie szlachetne. Szczególnie polecane są pierścionki z diamentem, szafirem bądź rubinem. Bez problemu znaleźć można także przepiękne kolczyki, bransoletki, czy sygnety. Warto podkreślić swoje piękno doskonale wykonaną ozdobą, bądź sprawić prezent swoim bliskim. Zaskocz siebie i innych czymś niespotykanym.

Kupuj piękną biżuterię taniej dzięki cashbackowi od Refunder na WĘC

Wybieraj spośród setek pięknych pierścionków, bransoletek i wisiorków na WĘC lub sprawdź inne oferty w 573 znanych i zaufanych sklepach i oszczędzaj na swoich zakupach. Możesz liczyć na zwrot kosztów nawet w przypadku przecen sezonowych! Zarejestruj się dzięki jednemu kliknięciu i nie wypatruj okazji w sklepach - oszczędzisz jeszcze bardziej, ponieważ Refunder gwarantuje zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Zakupy w sieci będą teraz jeszcze tańsze!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w WĘC

Przejdź do WĘC

WĘC oferuje zawsze:

  • Pierścionki zaręczynowe, biżuteria z brylantami, obrączki.
  • 24 dni na dokonanie zwrotu.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w WĘC, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria