Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

WĘC

Zyskaj 2,4% cashback za zakupy w WĘC

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

WĘC

WĘC to polska firma jubilerska z wieloletnimi tradycjami, w ofercie której znaleźć można bransoletki, naszyjniki i pierścionki ze złota, srebra oraz tytanu, ale także obrączki ślubne, biżuterię z brylantami i pierścionki zaręczynowe. Połącz promocje i akcje specjalne z cashbackiem od Refunder, a okaże się, że Ciebie też stać na brylanty!

Wyjątkowe projekty w rękach wyjątkowych ludzi

WĘC to tradycyjny, rodzinny zakład jubilerski, który przykłada największą wagę do jakości swoich wyrobów. Każdy pierścionek, medalik czy łańcuszek zostały starannie zaprojektowane i wykonane tak, by były wyjątkowe i niepowtarzalne. Pasja do złotnictwa i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że każdy wyrób ma w sobie coś niezwykłego i przykuwającego uwagę. W ofercie zakładu jubilerskiego znaleźć można także niesamowite pierścionki ślubne i zaręczynowe, które będą budzić podziw najbliższych, a także zazdrość bardziej zawistnych koleżanek. Pracownicy tego zakładu jubilerskiego przykładają olbrzymią wagę do satysfakcji swoich klientów, a ułatwia im to ich wielka pasja do jubilerstwa. Zaufaj tym, którzy lubią to, co robią i robią to dobrze. Zafunduj sobie, bądź swoim bliskim odrobinę szczęścia.

Biżuteria z diamentami firmy WĘC

Najpopularniejszymi w ofercie zakładu jubilerskiego i sklepu WĘC jest biżuteria z diamentami. Wyroby jubilerskie zawierające ten najbardziej szlachetny kamień wyróżnia wysoka precyzja i jakość wykonania, a także zróżnicowane wzornictwo. Wybierać można spośród wielu rodzajów i stylów biżuterii. Szczególnie doceniane są pierścionki z brylantami jako najczęściej wybierana biżuteria dla zakochanych. Chyba każda kobieta marzy o tym, by otrzymać od swojego narzeczonego jedyny w swoim rodzaju pierścionek zaręczynowy. Jubiler WĘC oferuje także wysokiej jakości obrączki ślubne w nowoczesnej bądź tradycyjnej stylistyce, jednak zawsze wykonane ze szlachetnych materiałów najwyższej jakości. Diamenty i inne kamienie szlachetne znaleźć można także w bransoletkach, kolczykach, czy wisiorkach firmy WĘC, które stanowić mogą nietuzinkowy prezent dla wyjątkowej osoby.

Jubiler WĘC oferuje biżuterie z licznymi kamieniami szlachetnymi

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi zawsze będzie świadczyła o wyjątkowości jej posiadacza. Pasja i wieloletnia tradycja będąca podstawą wszystkich wyrobów jubilerskich firmy pozwoliła na uszczęśliwienie wielu klientów. Dowodem wysokiej jakości i profesjonalizmu oferowanego przez ten zakład jubilerski jest to, że wielu, którzy raz wybrali biżuterie WĘC, często wraca w przypadku kolejnych zakupów. W ofercie sklepu znaleźć można pięknie wykonane ze złota, srebra bądź tytanu wyroby biżuteryjne. Wiele z nich zawiera w sobie precyzyjnie oszlifowane kamienie szlachetne. Szczególnie polecane są pierścionki z diamentem, szafirem bądź rubinem. Bez problemu znaleźć można także przepiękne kolczyki, bransoletki, czy sygnety. Warto podkreślić swoje piękno doskonale wykonaną ozdobą, bądź sprawić prezent swoim bliskim. Zaskocz siebie i innych czymś niespotykanym.

Kupuj piękną biżuterię taniej dzięki cashbackowi od Refunder na WĘC

Wybieraj spośród setek pięknych pierścionków, bransoletek i wisiorków na WĘC lub sprawdź inne oferty w 1275 znanych i zaufanych sklepach i oszczędzaj na swoich zakupach. Możesz liczyć na zwrot kosztów nawet w przypadku przecen sezonowych! Zarejestruj się dzięki jednemu kliknięciu i nie wypatruj okazji w sklepach - oszczędzisz jeszcze bardziej, ponieważ Refunder gwarantuje zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. Zakupy w sieci będą teraz jeszcze tańsze!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

WĘC oferuje zawsze:

  • Pierścionki zaręczynowe, biżuteria z brylantami, obrączki.
  • 24 dni na dokonanie zwrotu.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w WĘC, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.