Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wink Bottle

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Wink Bottle

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wychodząc do pracy, jadąc na wakacje, idąc na spacer… zawsze warto mieć ze sobą swój ulubiony napój! Pozostaje tylko pytanie, w jaki sposób utrzymać jego temperaturę, zwłaszcza jeżeli na zewnątrz panują upały. Tutaj, z pomocą przychodzi Wink Bottle, czyli sklep, w którym znajdziesz butelki oraz kubki termiczne, dzięki którym Twój napój zawsze utrzyma idealną temperaturę! Wink Bottle to nie tylko produkty wielce praktyczne, ale również designersko zaprojektowane! Dzięki temu, są one również eleganckim gadżetem oraz świetnym pomysłem na prezent! Zapoznaj się z ofertą sklepu na winkbottle.com i znajdź coś idealnego dla siebie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Wink Bottle, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.