Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

WITTCHEN

Zyskaj 5% cashback za zakupy w WITTCHEN

Użyj kodu: REFWITTCHEN5_24 aby otrzymać 5% zniżki na cały koszyk przy zakupach za min. 239,90 zł. Kod ważny do końca 2024 roku.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
WITTCHEN to ekskluzywna marka galanterii skórzanej. Swoją długoletnią obecność na polskim rynku firma zawdzięcza wysokiej jakości swoich produktów, przywiązywaniu uwagi do detali, a także szerokiej gamie produktów. Wśród nich znajdują się torebki, portfele, bagaż, szeroka gama akcesoriów, a także odzież skórzana. Niezwykłą cechą marki jest umiejętność połączenia klasycznej stylistyki z najnowszymi trendami w światowej modzie. Pojawiające się, dwa razy w roku, nowe kolekcje zawsze w subtelny sposób łączą elegancką klasykę z modowymi nowościami, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Oferta cały czas jest udoskonalana i modyfikowana tak, aby spełniać potrzeby współczesnych odbiorców. Przykładem tego jest dołączenie do wybranych portfeli podszewki blokującej możliwość zdalnego skanowania kart płatniczych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

WITTCHEN oferuje zawsze:

  • Producent ekskluzywnej galanterii skórzanej.
  • Szeroki asortyment butów, torebek, modnych dodatków oraz wysokiej jakości bagażu.
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł.
  • 30 dni na zwrot towaru

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Cashback jest naliczony wyłącznie za zakupy dokonane w sklepie online. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 91 dni

Po dokonaniu zakupu w WITTCHEN, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.