WITTCHEN

Uzyskaj 5.75% zwrotu za zakup w WITTCHEN

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

WITTCHEN to ekskluzywna marka galanterii skórzanej. Swoją długoletnią obecność na polskim rynku firma zawdzięcza wysokiej jakości swoich produktów, przywiązywaniu uwagi do detali, a także szerokiej gamie produktów. Wśród nich znajdują się torebki, portfele, bagaż, szeroka gama akcesoriów, a także odzież skórzana.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5.75% zwrotu za zakup w WITTCHEN

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

WITTCHEN oferuje zawsze:

  • Producent ekskluzywnej galanterii skórzanej.
  • Szeroki asortyment butów, torebek, modnych dodatków oraz wysokiej jakości bagażu.
  • Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł.
  • 30 dni na zwrot towaru

Ważne informacje

UWAGA: Transakcje w kampanii WITTCHEN rozliczane są na podstawie kwoty netto dokonanego zamówienia.

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w WITTCHEN, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria