Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Woox

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Woox

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
WOOX jest moją sportową i streetwearową marką, pod szyldem której tworzę połączenia funkcyjnych materiałów o świetnych parametrach i designowych projektów. Cztery lata, trzysta dni, dwadzieścia godzin i około trzynastu sekund temu, pierwsze snowboardy WooX zaczęły zjeżdżać ze szczytu dziesiątej góry. Zmontowałem brawurowo zabawny web, odsłoniłem kurtynę tajemnicy i uradowany wypuściłem w świat pierwszą kolekcję. Parę desek, jedno wiązanie, buty, kilka rzeczy. Byłem ultra podekscytowany. W 90-ciu% sklepów, w których planowałem pokazać swoje piękna, ekscytacji nie podzielali wcale… Pojawić się z nową marką w dobie ekonomicznej agonii, ma chyba więcej wspólnego z wisielczym humorem niż ze zwycięskim marszem ku chwale i glorią sukcesu. Z brawury została tektura. Nim jednak ostatecznie zdecydowałem się na wybór najcieplejszego kąta pod pobliskim mostem, pomyślałem sobie: nie szkodzi, i tak spróbuję. I pomyślałem sobie dobrze.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Woox oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 300 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 75 dni

Po dokonaniu zakupu w Woox, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.