Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Youneedit

Zyskaj 2,8% cashback za zakupy w Youneedit

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
YouNeedIt.pl to sklep-outlet internetowy z ubraniami z kolekcji renomowanych marek takich jak Lee, Wrangler, Mustang i innych. Na rynku sprzedaży internetowej działamy z od 2006 roku. W naszej ofercie znajduje się modna, firmowa odzież jeansowa, zarówno damska jak i męska. Chcemy, aby nasz sklep stanowił alternatywę dla stron modowych gigantów zapewniając naszym klientom i klientkom wygodę użytkowania na podobnym poziomie, równie szeroki asortyment, a przy tym konkurencyjne ceny na każdą kieszeń. Nie uznajemy kompromisów – chcemy dawać Wam to, co najlepsze. Moda fascynuje nas od zawsze, dlatego chcemy dzielić się tą pasją również z Wami. Odzież, którą sprzedajemy, daje wiele możliwości wyrażenia siebie. Z naszą pomocą stworzysz każdą stylówkę i najlepszy outfit. Tylko od Ciebie zależy, co chcesz wyrazić nią dzisiaj, kogo spotkasz na swojej drodze i co chcesz mu przez to przekazać. Nie ma znaczenia czy jesteś młody, czy już bardziej dojrzały – na prawdziwą miłość do jeansu nigdy nie jest za wcześnie, a tym bardziej za późno

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Youneedit oferuje zawsze:

  • DARMOWA DOSTAWA od 99,99 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Youneedit, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.