Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Żabka - bon towarowy (pełny asortyment)

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Żabka - bon towarowy (pełny asortyment)

KUP BON TOWAROWY DO ŻABKI I ZYSKAJ CASHBACK!
Pamiętaj, że zakupiony bon towarowy, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Żabka to sieć małych i wygodnych sklepów, każdego dnia odpowiadająca na potrzeby milionów klientów. Przez 25 lata obecności na polskim rynku firma ugruntowała pozycję lidera segmentu modern convenience. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda klientów, którzy w ponad kilku tysiącach placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło serwowaną w ramach Żabka Café.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Żabka - bon towarowy (pełny asortyment) oferuje zawsze:

  • Idealny pomysł na prezent
  • Kup bon towarowy i ciesz się zakupami online bez konieczności posiadania karty płatniczej lub konta bankowego

Ważne informacje

Pamiętaj, że zakupiony bon towarowy, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
- Bon jest jednorazowego użycia (z bonu nie jest wydawana reszta).
- Bon można wykorzystać na zakup dowolnego towaru oraz usługi gastronomicznej (w tym alkohol oraz wyroby tytoniowe). Nie może być wykorzystany do rozliczenia transakcji związanych z realizacją innych usług np.: opłacenie rachunku, zakup karty podarunkowej.
- Możesz użyć 10 bonów w ramach jednej transakcji.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY BONU TOWAROWEGO

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 14 do 30 dni

Po dokonaniu zakupu w Żabka - bon towarowy (pełny asortyment), Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.