Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Załóż konto i firmę przez internet

Zyskaj aż do 114 zł cashback za zakupy w Załóż konto i firmę przez internet

Zwrot 114 zł zostanie przyznany za podpisaną umowę. Nie zostanie ono jednak naliczone, jeżeli wniosek o otwarcie rachunku pochodzić będzie od osoby, która posiada jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP. Zwrot 27.50 przyznany będzie jeżeli na otwartym rachunku zostanie zrealizowanych co najmniej jedna (1) transakcja w miesiącu otwarcia rachunku lub w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. (transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczamy przelewów wewnętrznych
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto za 0 zł bezterminowo. Dodatkowo można zyskać 500 zł premii z kartą firmową Mastercard. 0zł bezterminowo za prowadzenie konta firmowego. 0zł bezterminowo za pakiet 10 internetowych przelewów krajowych w PLN w każdym miesiącu. 0zł za pierwszą kartę debetową - do wyboru we wniosku promocyjnym o konto firmowe: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna. 0zł bezterminowo za pakiet 10 internetowych przelewów w EUR do krajów UE oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii w każdym miesiącu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Załóż konto i firmę przez internet oferuje zawsze:

  • Bez wizyty w urzędzie ⁠‒⁠ przygotowaliśmy prosty wniosek, który wypełnisz online
  • Bezpłatną pomocą księgowych ⁠‒⁠ możesz skorzystać z ich pomocy w trakcie składania wniosku o założenie firmy
  • Konto dla Twojej firmy ⁠‒⁠ na jednym wniosku zarejestrujesz działalność gospodarczą i otworzysz konto firmowe

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Załóż konto i firmę przez internet, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.