Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zaopatrzenie24.pl

Zyskaj 3,8% cashback za zakupy w Zaopatrzenie24.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Zaopatrzenie24.pl

Nowoczesny sklep internetowy Zaopatrzenie24.pl to jedyne miejsce w sieci, w którym można znaleźć wszystkie artykuły niezbędne w branży technicznej. Oferta została opracowana jednak w taki sposób, aby była interesująca również dla klientów detalicznych. Podstawę oferty stanowi największy w Polsce wybór łożysk wielu cenionych producentów (SKF, FAG, NACHI), ale oprócz łożysk można tu znaleźć między innymi:


- Drukarki do etykiet Brady wraz z materiałami eksploatacyjnymi.

- Akcesoria związane z lockout / tagout (kłódki, blokady, klamry).

- Alkomaty i narkotesty firm Alkohit oraz FitAlco.

- Lustra sklepowe, drogowe i magazynowe Vialux.

- Czyściwa przemysłowe.

- Sprzęgła (kompletna oferta cenionego producenta KTR).

- Pasy i koła napędowe (klinowe, wielorowkowe i zębate marki Optibelt).

- Tworzywa konstrukcyjne firmy Ensinger.

- Narzędzia tnące (noże bezpieczne i ceramiczne).

- Wanny i palety wychwytowe.

- Latarki (taktyczne, ręczne, czołowe, do stref EX).

- Smart home (kamery do monitoringu, serwery, czujniki).

Klienci mogą liczyć na wsparcie konsultantów na każdym etapie składania zamówienia, dzięki czemu zyskują pewność, że wybrany asortyment spełni ich oczekiwania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zaopatrzenie24.pl oferuje zawsze:

  • Największy sklep branży przemysłowej.
  • Bogatą ofertę na łożyska, sprzęgła, pasy klinowe, tworzywa i pozostały asortyment niezbędny dla zapewnienia ciągłości utrzymania ruchu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Zaopatrzenie24.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.