Znak

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w Znak

Przejdź do Znak

Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z księgarnią internetową Znak. Na stronie głównej znak.com.pl prezentują się najciekawsze książki, a także tytuły, które można kupić w przedsprzedaży często nawet kilka tygodni wcześniej, zanim trafią do tradycyjnych księgarń - oraz książki z autografami autorów. Również tu znajdują się informacje o prezentach, które bardzo często dodawane są jako bonus do zakupionych na stronie książek. Ponadto na tej stronie prezentują się wybrane akcje promocyjne i linki do najciekawszych ofert.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.25% zwrotu za zakup w Znak

Przejdź do Znak
2 recenzje

Znak oferuje zawsze:

  • Szeroką ofertę książek w atrakcyjnych cenach.
  • Wybrane książki z autografem
  • Darmową dostawę, nawet kurierem - dla ponad 2000 tytułów.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Znak, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

2 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (2)

2019-02-04

Ilona H. Zweryfikowany kupujący

OK

OK

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: 11-15 razy/rok

Wiek: 31-40

Płeć: Kobieta

2019-01-24

Ola S. Zweryfikowany kupujący

Świetne zakupy.

Dużo tańsze produkty, atrakcyjne promocje.

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: 11-15 razy/rok

Wiek: 21-30

Płeć: Kobieta

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks