Zolta

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Zolta

Przejdź do Zolta

Zolta

Zolta to firma specjalizująca się w branży e-commerce, która w swoim sklepie internetowym oraz na aukcjach oferuje szereg wszelkiego rodzaju akcesoriów, sprzętów, dodatków i gadżetów – możliwości wyboru produktów są w zasadzie nieograniczone. Są to głównie artykuły importowane z Dalekiego Wschodu.

Wysokiej jakości produkty z Dalekiego Wschodu

Wśród produktów dostępnych w ofercie firmy Zolta znaleźć można praktycznie wszystko – od damskich torebek, poprzez profesjonalne krótkofalówki, aż po magnesy neodymowe z uchwytem. Asortyment jest naprawdę wyjątkowo bogaty, a najlepszym sposobem na zapoznanie się z jego szczegółami jest dokładne przejrzenie katalogu, który dostępny jest na stronie sklepu internetowego. Kategorie, na które podzielone są oferowane tam produkty to: Odzież i dodatki, Dom i ogród, Oświetlenie LED, Sklep i magazyn, Magnesy neodymowe, Motoryzacja, Fotografia, Sport, zdrowie, turystyka, Automatyka, Monitoring i radiokomunikacja, Gadżety oraz Erotyka (+18). Nikt nie powinien mieć więc wątpliwości, że na pewno będzie mógł znaleźć tu coś właśnie dla siebie.

Wszystko w jednym miejscu

Ofertę firmy Zolta trudno jednoznacznie określić. Bo w czym specjalizuje się sklep, w którym kupić można nie tylko ciekawe gadżety do domu, ale również akcesoria motoryzacyjne, damskie torebki, skanery kodów kreskowych, oraz inne nietypowe produkty? Marzysz o tym, aby mieć nowoczesne oświetlenie LED w pokoju? Nie ma problemu – również w tej kwestii firma pozostaje niezastąpiona, proponując ponad 100 różnych rozwiązań. Szeroka gama oferowanych produktów jest niewątpliwie największą zaletą tej firmy. Większość asortymentu dostępnego w sklepie internetowym, a także na aukcjach sprowadzana jest bezpośrednio z Dalekiego Wschodu, jednak warto podkreślić, że wszystkie produkty cechują się wysoką jakością, o czym świadczą przyznane im certyfikaty.

Coś dla każdego w Zolta

Zolta to nie tylko gadżety, akcesoria motoryzacyjne, oświetlenie LED i wyposażenie domu. Na stronie sklepu internetowego znaleźć można również zupełnie inny dział, a mianowicie "Odzież obuwie dodatki", w którym – jak już wskazuje na to sama nazwa – wybrać można dla siebie wyjątkowe produkty modowe, takie jak torebki, kurtki, czapki, szaliki, itd. Świadczy to tylko o wszechstronności firmy i jej chęci do ciągłego rozwoju. W ofercie sklepu coś dla siebie powinni odnaleźć więc nie tylko panowie, których przyciągnąć mogą ciekawe gadżety i sprzęty, ale także panie, które z pewnością zainteresują się zarówno działem odzieżowym, jak i tym z akcesoriami do domu i ogrodu.

Cashback dzięki Refunder w Zolta to czysta korzyść

Dzięki Refunder, klienci sklepu internetowego Zolta otrzymać mogą częściowy cashback za zrobione przez siebie zakupy. Oferta taka dostępna jest w 572 znanych i zaufanych sklepach, a Refunder zapewnia zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. To właśnie zwrot kosztów nawet w przypadku przecen jest głównym powodem wysokiej popularności naszego serwisu, na którym zarejestrować się można za darmo jednym kliknięciem myszki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Zolta

Przejdź do Zolta

Zolta oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór produktów z różnych kategorii.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Zolta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dla samochodu