Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zolta

Zyskaj 3,6% cashback za zakupy w Zolta

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Zolta

Zolta to firma specjalizująca się w branży e-commerce, która w swoim sklepie internetowym oraz na aukcjach oferuje szereg wszelkiego rodzaju akcesoriów, sprzętów, dodatków i gadżetów – możliwości wyboru produktów są w zasadzie nieograniczone. Są to głównie artykuły importowane z Dalekiego Wschodu.

Wysokiej jakości produkty z Dalekiego Wschodu

Wśród produktów dostępnych w ofercie firmy Zolta znaleźć można praktycznie wszystko – od damskich torebek, poprzez profesjonalne krótkofalówki, aż po magnesy neodymowe z uchwytem. Asortyment jest naprawdę wyjątkowo bogaty, a najlepszym sposobem na zapoznanie się z jego szczegółami jest dokładne przejrzenie katalogu, który dostępny jest na stronie sklepu internetowego. Kategorie, na które podzielone są oferowane tam produkty to: Odzież i dodatki, Dom i ogród, Oświetlenie LED, Sklep i magazyn, Magnesy neodymowe, Motoryzacja, Fotografia, Sport, zdrowie, turystyka, Automatyka, Monitoring i radiokomunikacja, Gadżety oraz Erotyka (+18). Nikt nie powinien mieć więc wątpliwości, że na pewno będzie mógł znaleźć tu coś właśnie dla siebie.

Wszystko w jednym miejscu

Ofertę firmy Zolta trudno jednoznacznie określić. Bo w czym specjalizuje się sklep, w którym kupić można nie tylko ciekawe gadżety do domu, ale również akcesoria motoryzacyjne, damskie torebki, skanery kodów kreskowych, oraz inne nietypowe produkty? Marzysz o tym, aby mieć nowoczesne oświetlenie LED w pokoju? Nie ma problemu – również w tej kwestii firma pozostaje niezastąpiona, proponując ponad 100 różnych rozwiązań. Szeroka gama oferowanych produktów jest niewątpliwie największą zaletą tej firmy. Większość asortymentu dostępnego w sklepie internetowym, a także na aukcjach sprowadzana jest bezpośrednio z Dalekiego Wschodu, jednak warto podkreślić, że wszystkie produkty cechują się wysoką jakością, o czym świadczą przyznane im certyfikaty.

Coś dla każdego w Zolta

Zolta to nie tylko gadżety, akcesoria motoryzacyjne, oświetlenie LED i wyposażenie domu. Na stronie sklepu internetowego znaleźć można również zupełnie inny dział, a mianowicie "Odzież obuwie dodatki", w którym – jak już wskazuje na to sama nazwa – wybrać można dla siebie wyjątkowe produkty modowe, takie jak torebki, kurtki, czapki, szaliki, itd. Świadczy to tylko o wszechstronności firmy i jej chęci do ciągłego rozwoju. W ofercie sklepu coś dla siebie powinni odnaleźć więc nie tylko panowie, których przyciągnąć mogą ciekawe gadżety i sprzęty, ale także panie, które z pewnością zainteresują się zarówno działem odzieżowym, jak i tym z akcesoriami do domu i ogrodu.

Cashback dzięki Refunder w Zolta to czysta korzyść

Dzięki Refunder, klienci sklepu internetowego Zolta otrzymać mogą częściowy cashback za zrobione przez siebie zakupy. Oferta taka dostępna jest w 1268 znanych i zaufanych sklepach, a Refunder zapewnia zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży. To właśnie zwrot kosztów nawet w przypadku przecen jest głównym powodem wysokiej popularności naszego serwisu, na którym zarejestrować się można za darmo jednym kliknięciem myszki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zolta oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór produktów z różnych kategorii.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 18 dni

Po dokonaniu zakupu w Zolta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.