Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

8wines

Zyskaj 3% cashback za zakupy w 8wines

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W 8Wines wykorzystaliśmy naszą specjalistyczną wiedzę, aby pozyskać wyjątkową gamę stylów i smaków z całego świata. Zamiast próbować zaopatrzyć się w każdą odmianę dostępną na rynku, oferujemy ręcznie wybraną kolekcję, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Przeglądając naszą listę, wkrótce zdasz sobie sprawę, jak wielką frajdę sprawia nam dostarczanie trudnych do znalezienia win — od Cabernets z Napa Valley po Syrahs ze wzgórz Judean Hills. Jesteśmy szczególnie dumni z naszych najlepszych win amerykańskich oraz reszty naszej obszernej i wyjątkowej selekcji z Nowego Świata. Miłośnicy włoskich win również znajdą coś dla siebie – w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Kiedy nasi założyciele po raz pierwszy zaczęli zaopatrywać się w pyszne wina dla swojej rodziny i przyjaciół, nie mieli pojęcia, że ​​ich przedsięwzięcie stanie się sukcesem międzynarodowym. Dostarczamy na terenie całej Europy i sześć lat z rzędu zostaliśmy nagrodzeni złotymi medalami od Wine-Searcher za naszą selekcję win. Obsługa klienta jest dla nas wszystkim i staramy się zapewnić każdemu klientowi wyjątkowe doświadczenie. Nasz przyjazny zespół jest zawsze pod ręką, aby udzielić porady lub pomóc w kwestiach związanych z dostawą przez telefon, czat lub e-mail. Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej oferty, a jeśli masz jakieś sugestie dotyczące win, które chciałbyś, abyśmy mieli na stanie, daj nam znać.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

8wines oferuje zawsze:

  • Pyszne wina

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w 8wines, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.