Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

APTEKA ZDROWIE - PARTNER CALIVITA

Zyskaj 3% cashback za zakupy w APTEKA ZDROWIE - PARTNER CALIVITA

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Sklep https://pharmavita.com.pl oferuje wysokiej jakości suplementy diety Calivita.

Dostępne w naszym sklepie produkty to oferta skierowana do osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie stosując najwyższej jakości produkty naturalne. Szerokość naszego asortymentu pozwala na wybór artykułów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Na oferta obejmuje między innymi certyfikowane produkty ekologiczne, preparaty roślinne, w tym również z roślin egzotycznych, antyoksydanty, naturalne witaminy, przyswajalne minerały, aminokwasy, kolagen, błonnik oraz probiotyki.

Calivita to amerykański producent naturalnych suplementów diety, kosmetyków oraz produktów wellness, działający na arenie międzynarodowej niemal trzy dekady. Nadrzędną wartością oferowanych przez tę markę preparatów jest wybitna jakość. Aby jeszcze lepiej dopasować się do wysublimowanych potrzeb i oczekiwań klientów, Calivita nieustannie kontroluje swoje produkty i ulepsza je. Wszystkie wytwarzane są pod czujnym okiem FDA, czyli Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków. Suplementy, które prezentujemy w naszym sklepie, są bezpieczne, o czym świadczy fakt, że spełniają wszelkie, niezbędne wymogi stawiane przez Unię Europejską a dodatkowo wyróżnia je prestiżowy certyfikat cGMP.

cGMP (Current Good Manufacturing Practice - AKTUALNA DOBRA PRAKTYKA PRODUKCYJNA). cGMP jest bardziej kompleksowym i wymagającym standardem niż GMP. Jest ciągle aktualizowany, ulepszany w oparciu o najnowsze odkrycia naukowe, najnowsze technologie. cGMP wymaga testów każdej partii surowca, każdej partii gotowego produktu. Na każdym etapie procesu technologicznego następuje kontrola produkcji, co gwarantuje uzyskanie najwyższych możliwych standardów jakości, bezpieczeństwa i skuteczności produktów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

APTEKA ZDROWIE - PARTNER CALIVITA oferuje zawsze:

  • ZADBAJ O SWOJE ZDROWIE I DOBRE SAMOPOCZUCIE
  • SUPLEMENTY DIETY DLA CAŁEJ RODZINY
  • NAJWYŻSZA, WIELOKROTNIE TESTOWANA JAKOŚĆ
  • EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEJ URODY

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 16 dni

Po dokonaniu zakupu w APTEKA ZDROWIE - PARTNER CALIVITA, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.