Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Aura Herbals

Zyskaj 3,75% cashback za zakupy w Aura Herbals

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Aura Herbals to polska firma posiadająca własny zakład produkcyjny. W nim produkowane są suplementy diety zgodnie z zasadą Clean Label - im mniej zbędnych wypełniaczy, tym lepiej. Wszystkie procesy w zakładzie odbywają się zgodnie z zasadami systemu HACCP oraz GMP/GHP. W preparatach Aura Herbals znajdują się wyłącznie niezbędne składniki o naukowo potwierdzonych właściwościach. Korzystając z najlepszej jakości renomowanych surowców oraz badając gotowe produkty w akredytowanych jednostkach badawczych tworzymy Gwarancję Jakości. Bezpieczne produkty o prostych składach, bez zbędnych dodatków, za to ze sprawdzonymi składnikami. To jest nasza misja - zwiększać radość z życia, edukując i tworząc bezpieczne oraz skuteczne preparaty o prozdrowotnych właściwościach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Aura Herbals oferuje zawsze:

  • Gwarancję jakości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 27 dni

Po dokonaniu zakupu w Aura Herbals, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.