Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Bielenda House of Beauty Brands

Zyskaj 1,5% cashback za zakupy w Bielenda House of Beauty Brands

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Zakupy w drogeriach internetowych to najszerszy wybór kosmetyków w najlepszych cenach. W sklepie Bielenda.com - House of Beauty Brands znajdziesz różne marki kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała oraz makijażu.

Bielenda.com - House of Beauty Brands - najlepsze kosmetyki na wyciągnięcie ręki

Wysokiej jakości kosmetyki to najlepszy sposób na zachowanie młodego wyglądu. Piękny wygląd twarzy zależy w dużej mierze od jędrności i ogólnego stanu skóry. Najlepsze produkty nie zawsze muszą być drogie. Ważne, żeby stosunek jakości do ceny był odpowiedni. W drogerii internetowej Bielenda.com - House of Beauty Brands znajdziesz kosmetyki naturalne, wegańskie i nie tylko, różnych marek.

Bielenda.com - House of Beauty Brands - znane marki w dobrej cenie

Drogeria internetowa Bielenda.com - House of Beauty Brands umożliwia dostęp do produktów dopasowanych do swoich potrzeb. Kosmetyki znanych marek pomagają w ułożeniu własnych rytuałów pielęgnacyjnych tak, aby skóra ciała, twarzy oraz włosy były w jak najlepszej kondycji. Do znanych marek w Bielenda.com - House of Beauty Brands zaliczają się przede wszystkim Bielenda, Bielenda Professional, Body Boom, Soraya, Dermika i SHE.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Bielenda House of Beauty Brands oferuje zawsze:

  • Polskie kosmetyki

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 34 dni

Po dokonaniu zakupu w Bielenda House of Beauty Brands, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.