Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Czajownia

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Czajownia

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Ludzie na całym świecie od wieków gustują w herbacie. Nie bez przyczyny. Liczne badania pokazały, że herbaty różnego rodzaju mogą wzmacniać układ odpornościowy, zwalczać stany zapalne, a nawet zapobiegać chorobom serca. Jeśli chcesz skorzystać ze zdrowotnych właściwości herbat najwyższej jakości, to koniecznie odwiedź sklep czajownia.pl.

Czajownia - świeże i oryginalne herbaty z całego świata

Marka Czajownia istnieje już od początku lat 90. W swojej ofercie mają szeroki wybór doskonałych i jakościowych herbat z plantacji na całym świecie. Dzięki osobistym kontaktom świeże liście i mieszanki herbat sprowadzane są bezpośrednio po zbiorach i przetworzeniu. Herbaty w sklepie czajownia.pl wybierane są spośród setek próbek, co sprawia, że każdy klient może odkrywać paletę smaków i aromatów ukrytych w liściach tej wspaniałej rośliny.

Bestsellerowe produkty ze sklepu czajownia.pl

Zielona, biała, a może żółta? Z Chin, Tajwanu czy prosto ze Sri Lanki? W Czajowni wybór rodzajów herbat i regionu ich uprawy jest imponujący. Rozpocznij swoją herbacianą ścieżkę i delektuj się herbaciany rarytasami. Jeśli nie wiesz, którą herbatę wybrać w pierwszej kolejności, to możesz zainspirować się sklepowymi bestsellerami. Zaliczają się do nich m.in. Herbata Oolong Wu Long - Czarny Smok, Herbata Zielona Matcha Codzienna Uji Kyoto czy Herbata Czarna Jin Zhen Gold - Złote Szpilki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Czajownia oferuje zawsze:

  • Regularne picie herbaty hartuje ciało i ducha.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Czajownia, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.