Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Decathlon - Gift Card

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Decathlon - Gift Card

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ DO DECATHLON I ZYSKAJ CASHBACK! Pamiętaj, że zakupiona karta podarunkowa, nie podlega zwrotowi oraz nie ma możliwości refundacji jej wartości.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Decathlon to sieć dużych sklepów zajmujących się sprzedażą i dystrybucją sprzętu sportowego. Oferująca szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu, odzieży i akcesoriów sportowych dla wszystkich dyscyplin. Ich misją jest uczynienie sportu dostępnym dla wszystkich, zapewniając produkty w przystępnych cenach, bez kompromisów w jakości.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Decathlon - Gift Card oferuje zawsze:

  • Sprzęt sportowy w niskiej cenie

Ważne informacje

Karty podarunkowej nie można wymienić na gotówkę, a zmiana nie jest możliwa, jeśli wartość transakcji zakupu towarów jest mniejsza niż wartość karty podarunkowej. Wydanie duplikatu karty nie jest możliwe, jeśli zostanie zgubiona, skradziona lub wygasa. Klient może sprawdzić datę ważności Karty Podarunkowej na stronie http://kartapodarcyjna.decathlon.pl/saldo. Po wygaśnięciu Karty Podarunkowej nie można jej zrealizować i nie można wypłacić środków pozostałych na Karcie Podarunkowej. Podczas jednej transakcji w sklepie stacjonarnym Decathlon, Klient może zrealizować maksymalnie 6 Kart Podarunkowych, a podczas jednej transakcji w decathlon.pl - maksymalnie 10 Kart Podarunkowych. Karta jest akceptowana we wszystkich sklepach stacjonarnych, w których Decathlon prowadzi działalność w Polsce, a także w sklepach Decathlon prowadzonych przez firmy z grupy Decathlon w Czechach, Monako, Niemczech, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii, Holandia, Francja, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Turcja, Węgry i Włochy. Karta jest również akceptowana do zakupów online na stronie www.decathlon.pl. Jeżeli zakup dokonany przez klienta nie wyczerpuje całej kwoty na karcie podarunkowej, pozostałe środki na karcie podarunkowej będą do dyspozycji klienta na kolejne zakupy, aż do wyczerpania kwoty na karcie podarunkowej lub do momentu wyczerpania karty wygasa Prezent.
PRZECZYTAJ REGULAMIN SPRZEDAŻY KART PODARUNKOWYCH

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 1 do 10 dni

Po dokonaniu zakupu w Decathlon - Gift Card, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.