Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dermocity

Zyskaj 2,8% cashback za zakupy w Dermocity

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

PIELĘGNACJA DOPASOWANA DO CIEBIE

DermoCity to unikalna przestrzeń w której zaopiekujemy się Twoją skórą. Naszą misją jest pomoc w dopasowaniu i tworzeniu długoletniej strategii pielęgnacyjnej Twojej skóry.

Wieloletnie doświadczenia w rekomendowaniu i przeprowadzaniu spersonalizowanych kuracji pielęgnacyjnych są naszą obietnicą i gwarancją Twojego zadowolenia. W DermoCity możesz czuć się w pełni swobodnie i u siebie – zaopiekujemy się Twoją skórą najlepiej, jak tylko potrafimy. Jesteś dla nas ważna.

HISTORIA TWOJEJ SKÓRY MA DLA NAS ZNACZENIE

Wiemy i rozumiemy, że każda skóra ma swoją niepowtarzalna historię i specyficzne potrzeby. Dlatego nasz zespół doświadczonych kosmetologów, biotechnologów i szkoleniowców dokonał wyboru kosmeceutyków o najwyższym potencjale terapeutycznym dopasowanych do zróżnicowanych problemów skórnych.

Jesteśmy tutaj po to, aby dostarczyć Tobie realne rezultaty pielęgnacyjne i zbudować wspólnie nową historię Twojej osobistej, wyjątkowej pielęgnacji. Niezależnie od poprzednich doświadczeń pielęgnacyjnych – zaufaj nam.

POKOCHAJ TWOJĄ SKÓRĘ NA NOWO

DermoCity to nasz przemyślany i sprawdzony wybór profesjonalnych kosmeceutyków z najwyższymi i bezpiecznymi stężeniami substancji aktywnych. To tutaj, z dala od zgiełku i chaosu informacyjnego spotykają się: najnowsze technologie, profesjonalna wiedza i lata doświadczeń w profesjonalnej pielęgnacji.

Nigdy wcześniej pielęgnacja nie była tak przyjemna i kompleksowa! Gwarantujemy, że pokochasz swoją skórę na nowo – przemyślany proces pielęgnacji plus konsekwentne działanie to gwarancja dobrostanu Twojej skóry na długi czas.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dermocity oferuje zawsze:

  • PIĘKNO TWOJEJ SKÓRY ZACZYNA SIĘ DZIŚ

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Dermocity, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.