Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Dobre Ziele

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Dobre Ziele

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dobre Ziele to sklep z Yerba Mate oferujący szeroki asortyment specjalistycznych produktów i akcesoriów. Duży wybór pomoże każdemu znaleźć naczynia i akcesoria dopasowane do gustu, będzie to też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Produkty dobreziele.pl są bezpośrednio sprowadzane z Paragwaju, Argentyny, Brazylii czy Urugwaju. Dzięki naszemu Reklamodawcy poznasz wszystkie rodzaje Yerba Mate i wybierzesz taki odpowiedni dla Ciebie, nieważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy jesteś już zapalonym yerbowym weteranem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Dobre Ziele oferuje zawsze:

  • Najwyższa jakość produktów, ale również konkurencyjna cena

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 16 dni

Po dokonaniu zakupu w Dobre Ziele, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.