Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ecolore

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w ecolore

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Make-up pomaga wyeksponować urodę oraz zamaskować niedoskonałości. Kobiety często spędzają wiele godzin w pełnym makijażu. Dlatego ważne, żeby kosmetyki, których używają miały jednocześnie pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję skóry. Te dodatkowe cechy zapewniają kosmetyki ze sklepu marki Ecoloré.

- kosmetyki w 100% mineralne i naturalne

Marka Ecoloré oferuje tylko zdrowe i profesjonalne kosmetyki, które nie tylko pomogą ukryć niedoskonałości, ale także z nimi walczyć. Zespół specjalistów firmy Ecoloré ograniczył ilość składników do minimum, co sprawia, że kosmetyki są delikatne dla skóry i hipoalergiczne. Kosmetyki ze sklepu ecolore.pl wyróżnia nie tylko ich wysoka jakość, ale także szeroka gama kolorystyczna. Dzięki temu każda kobieta może dobrać odpowiednie dla siebie odcienie kolorów, zapewniając sobie przy tym najlepsze właściwości praktyczne.

Smart make-up z kosmetykami marki Ecoloré

Na stronie ecolore.pl znajdziesz bogatą kolekcję kosmetyków do smart make-upu. Skorzystaj z mineralnych podkładów i pudrów matujących. Sprawdź różne odcienie bronzerów, różów i rozświetlaczy, oraz zachwyć się niezwykle szeroką paletą kolorów cieni do oczu, ale też cieni do kresek i brwi. Wszystkie sypkie kosmetyki ze strony ecolore.pl możesz używać na sucho i na mokro. Baw się makijażem z kosmetykami Ecoloré i odkryj zupełnie nową jakość!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

ecolore oferuje zawsze:

  • Naturalne i mineralne kosmetyki.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 55 dni

Po dokonaniu zakupu w ecolore, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.