Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Hairlust

Zyskaj 7,5% cashback za zakupy w Hairlust

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Hairlust Polska - Twoje włosy to Twoja historia Hairlust Polska ma zamiłowanie do innowacyjnej i zrównoważonej pielęgnacji włosów, i właśnie przez takie wartości ich kosmetyki i suplementy na włosy są uwielbiane przez klientów! Produkty sklepu hairlust.com.pl spełniają najwyższe standardy jakości i nie zawierają szkodliwych lub niepożądanych substancji chemicznych, oraz są w 100% wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Dodatkowo wszystkie opakowania pochodzą z recyklingu, bez względu na to czy jest to plastik, tektura czy szkło. Stwórz swoją własną włosową historię z Hairlust Polska! Hairlust.com.pl kosmetyki i suplementy dla Twoich włosów W asortymencie sklepu hairlust.com.pl znajdziesz starannie dobrane suplementy z biotyną, które Twoje włosy pokochają! Kosmetyki - szampony, odżywki, maski, peelingi do skóry głowy, spraye do włosów, produkty do stylizacji i akcesoria takie jak szczotki, turbany i gumki - to wszystko znajdziesz na hairlust.com.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Hairlust oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 299 zł
  • Wyprodukowano w Danii

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Hairlust, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.