Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Holokolo

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Holokolo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
My w Holokolo mamy marzenie. Chcemy, aby każda osoba na świecie choć raz w życiu wsiadła na rower, aby miała możliwość odkrycia magii z tym związanej i czerpania z jazdy jak najwięcej radości. Modna odzież, jakościowa odzież, wygodna odzież – wierzcie lub nie, to robi różnicę! Żeby spełnić nasze marzenie, każdego dnia wyszukujemy i sprowadzamy dla Was najlepsze kolarskie ubrania. Od światowo znanych marek rowerowych z bogatą historią, od młodych i entuzjastycznych marek z wielkim potencjałem, a nawet oferujemy naszą własną kolekcję dla wszystkich przyjaciół Holokolo. Zmieniamy wspaniałe rowerowe doświadczenia w jeszcze lepsze.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Holokolo oferuje zawsze:

  • Bezpłatna wysyłka z 299 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 49 dni

Po dokonaniu zakupu w Holokolo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.