iParts

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w iParts

Przejdź do iParts

Aktualne oferty od iParts

  Przygotuj swoje auto na zimę. Odbierz 10% rabatu na części eksploatacyjne.

  Sprawdź ofertę iParts.pl i kupuj części do swojego auta w najlepszych cenach! Odbierz 10% rabatu na świece zapłonowe, świece żarowe, pióra wycieraczek, żarówki samochodowe. Minimalna wartość zamówieni...

  Przeczytaj więcej

iParts to największy w Polsce i najszybciej rozwijający się sklep internetowy z częściami do samochodów. Wszystkie z ponad 2 000 000 produktów pochodzi od zaufanych producentów części do aut osobowych, terenowych, sportowych i dostawczych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w iParts

Przejdź do iParts

iParts oferuje zawsze:

 • Ponad 2 mln części samochodowych do większości marek aut.
 • Oleje, płyny i akcesoria.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w iParts, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

 • Przygotuj swoje auto na zimę. Odbierz 10% rabatu na części eksploatacyjne.

  Tymczasowa Kampania

  Sprawdź ofertę iParts.pl i kupuj części do swojego auta w najlepszych cenach! Odbierz 10% rabatu na świece zapłonowe, świece żarowe, pióra wycieraczek, żarówki samochodowe. Minimalna wartość zamówienia wynosi 70 zł. Promocja jest ważna do 19.11.2017. Wpisz kod rabatowy przy realizacji zamówienia.

Więcej sklepów z kategorii Dla samochodu