Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Laboratorium Zielarza

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Laboratorium Zielarza

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Laboratorium Zielarza wierzy w moc roślin i naturalnych składników. Produkty naszego Reklamodawcy to połączenie tradycji z nowoczesnością, stworzone są z pasją do zdrowego trybu życia. Celem założycieli sklepu było stworzenie produktów zgodnych z zasadą dra Gerharda Madausa: "Complexa complexis curantur" – czyli kompleksowe, całościowe podejście do zdrowia, nie tylko selektywne. Bogaty asortyment naturalnych produktów w Laboratorium Zielarza W sklepie internetowym laboratoriumzielarza.pl znajdziesz produkty, które respektują Twoje ciało i środowisko. Suplementy, które są nie tylko skuteczne, ale także oparte na kompleksowych, fitogenicznych rozwiązaniach, zioła, które oferują wsparcie dla różnych aspektów zdrowia a także inne kategorie takie jak: ekstrakty roślinne, herbaty, miody, świece naturalne i książki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Laboratorium Zielarza oferuje zawsze:

  • Szeroką gamę naturalnych suplementów i ziół, które pomogą Ci zadbać o zdrowie na co dzień

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Laboratorium Zielarza, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.