Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lincoln Petfood

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Lincoln Petfood

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Jesteś właścicielem psa lub kota? Zadbaj o właściwą karmę dla swoich zwierzaków i spraw, żeby były zdrowe i szczęśliwe dzięki naturalnej karmie marki Lincoln PetFood.

Lincoln PetFood - twórca karmy dla zwierząt od 2016 roku

Psy i koty, podobnie jak ludzie, mają konkretne potrzeby. Jest to poczucie bezpieczeństwa i przynależności, potrzeby snu, pożywienia, zdrowia, a także zabawy.

Większość z nich otrzyma od Ciebie Twój zwierzak, właśnie dzięki produktom marce Lincoln PetFood. Społeczności Lincoln PetFood udało się stworzyć karmę, która szybko została doceniona przez właścicieli zwierząt.

Produkty ze sklepu linconlpetfood.pl zapewniają psom i kotom to, co niezbędne i najzdrowsze: pełnowartościowe jedzenie. Wszystko po to, żeby Twój czworonożny przyjaciel mógł cieszyć się pełnią życia na co dzień, a Ty razem z nim!

Sucha karma i przysmaki w sklepie Lincoln PetFood

Skład suchej karmy w sklepie lincolnpetfood.pl wpisuje się w przodujące wytyczne specjalistów. Karma dla psów i kotów marki Calista, jak i Lincoln Ultra Premium to produkt najwyższej jakości spełniający najbardziej restrykcyjne standardy.

Szczególnie dużą popularnością cieszą się przysmaki marki Inaba - japońskiej firmy oferującej niskokaloryczne produkty bez konserwantów i sztucznych barwników.

Dla kotów oferowane są przekąski w postaci pasztecików czy kremowych smakołyków, które są świetnym uzupełnieniem codziennej diety.

Przysmaki dla psów również są pełne składników odżywczych i bezpieczne dla wszelkiego rodzaju ras! Przejrzyj kategorię dostępnych produktów w sklepie lincolnpetfood.pl, wybierz przysmak dla swojego pupila i spraw mu ogromną przyjemność, a przy tym zadbaj o jego zdrowie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lincoln Petfood oferuje zawsze:

  • ZDROWA DIETA - Wysoka jakość i zbilansowany skład naszych produktów to gwarancja zdrowia waszych zwierzaków.
  • BEZZBOŻOWA - Wysokiej klasy karmy LINCOLN Ultra Premium dla psów i kotów także bez zbóż.
  • ZBILANSOWANA KARMA - Wysoka jakość i zbilansowany skład naszych produktów to gwarancja zdrowia waszych zwierzaków.
  • LINCOLN PREMIUM - Karma Lincoln Premium dostarczy w diecie tego wszystkiego, czego potrzebuje Twój zwierzak.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Lincoln Petfood, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.