Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Łóżkoholicy

Zyskaj 2,4% cashback za zakupy w Łóżkoholicy

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Firma LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K. powstała w 2009 roku.

Przedsiębiorstwo wywodzi się od firmy rodzinnej, której początki sięgają 1989 roku, zajmującej się sprzedażą detaliczną jak i hurtową na rynku tradycyjnym poprzez sklepy stacjonarne.

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną produktów tekstylnych z kategorii dom i ogród za pośrednictwem Internetu.

Jesteśmy młodą firmą z ogromnym potencjałem, w której pracują osoby zaangażowane w rozwój przedsiębiorstwa.

Poprzez nazwę chcemy pokazać, że jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zrealizować każde zamówienie.

Naszą zaletą jest fachowe podejście do klienta oraz profesjonalizm w doradztwie i pomocy w doborze odpowiedniego produktu.

Naszym celem jest zadowolenie klienta oraz radość z kupowania.

Wspieramy, tak że rodzimą produkując 60 różnych produktów wykonany z Bawełny i materiału Minky dając klientom kilkadziesiąt tysięcy konfiguracji łączeń designerskich wzorów.

Zależy nam przede wszystkim na tym, aby sprzedawany towar spełniał zarówno oczekiwania jakościowe jak i cenowe Naszych Klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Łóżkoholicy oferuje zawsze:

  • Sklep z pościelami, kołdrami, prześcieradłami.
  • DARMOWA DOSTAWA od 49,00 zł.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 120 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 102 dni

Po dokonaniu zakupu w Łóżkoholicy, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.