Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Megarolki

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Megarolki

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Megarolki to miejsce, gdzie pasja spotyka się z radością z ruchu. Sklep internetowy oferuje najwyższej jakości rolki, wrotki i hulajnogi, które sprawią, że każda chwila spędzona na świeżym powietrzu stanie się wyjątkowa. Setki spalonych kalorii, adrenalina w najczystszej postaci, dotleniony organizm i przede wszystkim wyśmienite samopoczucie, nie od dziś wiadomo, że jazda na rolkach przynosi same korzyści! Bogaty asortyment sprzętu na kółkach na megarolki.pl Na megarolki.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do aktywności na rolkach, wrotkach czy hulajnodze. Nasz Reklamodawca oferuje rolki i wrotki renomowanych marek, akcesoria do jazdy na kółkach oraz szeroki wybór kasków i ochraniaczy. Produkty są zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania, zapewniając niezapomniane doznania podczas każdej przygody na kółkach!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Megarolki oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór rolek, wrotek i hulajnóg dla wszystkich entuzjastów skatingu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Megarolki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.