Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MyGlassesShop

Zyskaj 7,3% cashback za zakupy w MyGlassesShop

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
MyGlassesShop to amerykańska firma prowadząca sklep internetowy z okularami. Od powstania strony w 2004 r. dostarczyliśmy ponad milion par okularów przy zachowaniu najwyższej jakości w przystępnych cenach. Jesteśmy grupą lekarzy okulistów, którzy rozumieją Twoją walkę z wysokimi kosztami okularów. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z serwisu GlassesShop.com było nie tylko przyjazne dla użytkownika, ale także profesjonalne i niezawodne. Możliwość dostarczania doskonałych okularów po niewiarygodnie niskiej cenie pozwoliła nam wyraźnie pomóc ludziom na całym świecie, co z kolei zapewniło naszemu zespołowi ogromną satysfakcję.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MyGlassesShop oferuje zawsze:

  • Internetowy sklep z okularami
  • 90 dni na zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MyGlassesShop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.