Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Najs

Zyskaj 2% cashback za zakupy w Najs

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Najs.pl wierzy w siłę kompleksowej pielęgnacji i jej wpływu na nasze codzienne dobre samopoczucie. Produkty oferowane w sklepie internetowym to rezultat połączenia innowacyjnych rozwiązań z naturalnymi składnikami, stworzone są z pasją do piękna i zdrowia. Z Najs masz wszystko czego potrzebujesz, zarówno do codziennej standardowej pielęgnacji, jak i specjalnego domowego SPA! Szeroki asortyment kosmetyków do pielęgnacji na najs.pl W sklepie internetowym najs.pl znajdziesz produkty dla każdego, kto ceni sobie kompleksową pielęgnację. Od kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, takich jak kremy, serum, odżywki, olejki, maseczki czy szampony, przez perfumy i wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn, po naturalne kosmetyki do makijażu. najs.pl to miejsce, gdzie odnajdziesz wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, włosy, i zmysły.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Najs oferuje zawsze:

  • Pielęgnacja naturalna z najs.pl - kosmetyki, które kochają Twoją skórę

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Najs, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.