Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Notino

Zyskaj aż do 9% cashback za zakupy w Notino

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Internetowa perfumeria notino.pl oferuje klientom bogaty asortyment markowych perfum i kosmetyków wszystkich wiodących światowych marek w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Perfumy i kosmetyki takie jak Calvin Klein, Hugo Boss, Christian Dior, Lanvin, Lancome i wiele więcej.

Wiemy, że zakupy perfum i kosmetyków w perfumerii internetowej muszą być wygodne i komfortowe, a kto inny może nam o tym powiedzieć lepiej niż nasi Klienci? Państwa opinie są dla nas inspiracją.

Cały system zakupów został zaprojektowany zgodnie z Państwa wskazówkami.

Możesz wybierać spośród 82 000 unikalnych produktów od 1 400 globalnych i lokalnych marek.

Jednocześnie nieustannie pracujemy, aby każdego dnia dostarczać Ci nowe i lepsze oferty. Tylko w zeszłym roku kupiliście u nas 55 milionów produktów.

W Notino uważamy, że piękno powinno być dostępne dla każdego.

Ponieważ piękno może dodawać pewności siebie, jak i dokonać zmiany.

Kiedy ludzie czują się piękni, łatwiej osiągają swoje cele.

W zamian sprawiają, że świat wokół nich jest piękniejszy.

Jesteśmy z Tobą od 17 lat.

Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w Czechach. Wszystkich 16 milionów zadowolonych klientów jest dowodem, że zmierzamy we właściwym kierunku. Jednocześnie jest to wielkie zobowiązanie.

Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, wybieranie najlepszych produktów dla Ciebie i dostarczanie ich tak szybko, jak to możliwe, będąc w ruchu i sprawiając, że zakupy stają się przyjemnością.

Zaangażowanie, aby kontynuować razem i uczynić piękno bardziej dostępnym. Za każdym razem. Gdziekolwiek na świecie.

Grawerowanie: podaruj prezent z osobistą dedykacją.

Specjalnie na Twoje życzenie, możemy laserowo wygrawerować unikalny tekst na perfumach lub kosmetykach (swoją dedykację wpisz bezpośrednio na stronie produktu przed złożeniem zamówienia). Może to być wyznanie miłości, znacząca data, a nawet inicjały ukochanej osoby — wyobraźnia nie zna granic. Pewne jest, że Twój prezent będzie wyjątkowy. A to najważniejsze.

Z przyjemnością pomożemy Ci odnaleźć swoje miejsce w świecie piękna oraz chętnie podzielimy się z Tobą naszymi wskazówkami.

Regularnie udostępniamy naszym fanom i klientom poradniki, filmy i artykuły, pełne informacji o nowościach, zastosowaniu produktów, a także inspirujących wskazówek do stworzenia własnego stylu.

Śledź nasze promocje, oferty specjalne i porady jak być (jeszcze) piękniejszym, a z Refunder zrobisz to jeszcze taniej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Notino oferuje zawsze:

  • Największy w internecie wybór kosmetyków i perfum
  • 100% asortymentu w magazynie
  • Prezent gratis do zamówienia

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 64 dni

Po dokonaniu zakupu w Notino, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.